RESTAURACJA

Restauracja Edana

Zjedz pyszny domowy obiad z naszej restauracji w Ustroniu Morskim przy ul. Jantarowa 10, zejście do morza 6A niezależnie czy mieszkasz w innym ośrodku, na polu namiotowym czy przyjechałeś do Ustronia Morskiego na jeden dzień, możesz przyjść do naszego Pensjonatu Edana i zjeść domowy obiad z naszej karty.

Korzystając z naszej oferty, nie musisz martwić się, gdzie zjesz domowe obiady w Ustroniu Morskim, ani co przygotować dla rodziny na śniadanie.

Nasze noclegi nad morzem ze śniadaniem i obiadokolacją to nie tylko wygoda, ale i pewność dobrego i zdrowego posiłku.

Zobacz ofertę restauracji i wczasów z wyżywieniem

Obiady domowe w Ustroniu Morskim

Każdego dnia między godziną 12.00 a 18.00 oferujemy kilka pierwszych i drugich dań dla naszych gości z pensjonatu i spoza.

Smaczne obiady blisko plaży w Ustroniu Morskim pozwolą ci szybko dotrzeć na posiłek i wrócić do jednej z lepszych czynności wakacyjnych — plażowania.

Serwujemy dania kuchni polskiej, a także świeże morskie ryby, co jeszcze bardziej pozwoli ci rozsmakować się w swoich wakacjach.

Wczasy nad morzem z wyżywieniem

Twoje wymarzone wczasy nad morzem z wyżywieniem są w zasięgu ręki.

Nasz obiekt posiada 60 miejsc noclegowych z przytulną restauracją i pyszną kuchnią polską. Korzystając z naszych noclegów, masz dostęp do śniadań w formie bufetu w godzinach od 8.00-10.00 , na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz zjeść to, co lubisz i tyle ile chcesz. lubisz. Obiady serwujemy od 12.00-18.00 godziny. 

Oferujemy także tygodniowe wczasy nad morzem z wyżywieniem. W ramach pobytu na wczasach z wyżywieniem otrzymujesz śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolację sterowaną do stolika. Jest to oferta idealna zarówno dla grupy znajomych, rodzin z dziećmi, jak i seniorów. 

Ofertę turnusów wczasów dla seniorów z wyżywieniem nad morzem możesz sprawdzić w zakładce dla seniorów.

Nasze jedzenie

Dania w Restauracji Edana

Takie dania przygotowują pracownicy kuchni z myślą o Tobie i Twoich bliskich. Pyszna nadmorska ryba, pieczenie, pasztety pieczone przez naszych kucharzy sery i wędliny sałatki i wiele więcej.

Restauracja

Restauracja w Ustroniu Morskim z pysznym jedzeniem, rodzinną atmosferą i wakacyjnym wystrojem.

Restauracja znajduje się z przodu budynku, dzięki czemu mogą łatwo dostać się do niej zarówno mieszkańcy pensjonatu, jak i goście z zewnątrz, którzy chcą posmakować naszych pysznych domowych obiadów.

W ciepłe dni zdejmujemy osłonki i pozostaje tylko balustrada, dzięki czemu możesz cieszyć się klimatem Ustronia Morskiego i piękną pogodą spożywając posiłek na świeżym powietrzu.

Przyjdź, rozsiądź się, posmakuj naszych dań i przekonaj się, jak dobrze możesz najeść się w nadmorskiej restauracji znajdującej się w pensjonacie Edana oddalonej zaledwie 150m od szerokiej piaszczystej plaży.