Wczasy dla seniora

Wczasy dla seniora nad morzem

Wczasy dla seniorów , emerytów i rencistów nad morzem to sposób na zmianę otoczenia, poprawę humoru i nowe znajomości. Seniorzy szczególnie wiedzą, jak ważny jest zrównoważony odpoczynek, zdrowe nadmorskie powietrze dużo jodu i kontakt z innymi ludźmi. Dlatego nasze 7 i 10 dniowe turnusy i wczasy dla seniorów nad morzem są idealnym sposobem na podreperowanie zdrowia i miłe spędzenie czasu. W pensjonacie Edana w Ustroniu Morskim każdy senior znajdzie coś dla siebie.

Turnusy dla seniora nad morzem w 2024 roku

Zobacz naszą ofertę turnusów dla seniorów, emerytów i rencistów oraz par w 2024 roku 8-dniowe i 11 dniowe pobyty dla wszystkich zainteresowanych w Pensjonacie Edana Ustronie Morskie.

13.07-20.07.2024 –  8 dni/7 nocy

1790 zł/os

16.07-22.07.2024 –  7 dni/6 nocy

1490 zł/os

20.07-27.07.2024 –  8 dni/7 nocy

1790 zł/os

Przedstawiona oferta obejmuje następujące usługi:

-zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych i 3 osobowych oraz studia 2 pokojowe dla 4 osób

–  parter    3 pokoje 2-osobowe

– I  piętro  2 pokoje 2-osobowe , 2 pokoje 3-osobowe , 2 studia 4 osobowe

– II piętro  2 pokoje 2-osobowe , 2 pokoje 3-osobowe , 2 studia 4 osobowe

– III piętro 8 pokoi 2-osobowe

JEDNORAZOWO MOŻEMY ZAKWATEROWAĆ 56 OSÓB

– wyżywienie 2 x dziennie. Śniadanie w formie bufetu ( szwedzki stół), obiadokolacja (serwowana do stołu). Wycieczka melexami po Ustroniu Morskim.

– wieczorek taneczny z muzyką na żywo i poczęstunkiem ( ciasta i coś do picia). Rozpoczęcie turnusu zaczyna się obiadem i kończy śniadaniem.

Wczasy dla seniora w Ustroniu Morskim

Nasz ośrodek mieści się w malowniczym zakątku Ustronia Morskim, które tętni w wakacje życiem i jest bardzo atrakcyjne dla turystów- zarówno seniorów,emerytów,rencistów i rodzin z dziećmi oraz par. Ustronie Morskie jest w bliskim sąsiedztwie perły środkowego wybrzeża — KOŁOBRZEGU. Podczas pobytu w naszym ośrodku, możesz zwiedzić Kołobrzeg i inne okoliczne miejscowości np. sąsiadujące Sianożęty lub Gąski.

Ośrodek wypoczynkowy EDANA położony jest 150 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży z całkowicie płaskim zejściem jak również 100 metrów od głównej alei prowadzącej do centrum Ustronia Morskiego. Dzięki takiej lokalizacji seniorzy,emeryci i renciści oraz rodziny z dziećmi i pojedyncze pary podczas swoich wczasów mogą sprawnie i szybko dotrzeć w najatrakcyjniejsze miejsca w Ustroniu Morskim.

Pensjonat Edana dla seniora i emeryta oraz rencisty

Nasz pensjonat to miejsce, w którym seniorzy emeryci i renciści znajdą wszystko, co potrzebne do zdrowego wypoczynku. Przytulne pokoje-wszystkie z balkonami, wyposażone w łazienkę, telewizor, lodówkę, czajnik i podstawowe naczynia. Całodzienne wyżywienie-obfite śniadania (w formie bufetu szwedzkiego), obiadokolacje(serwowane do stołu) i bar, a także dodatkowe atrakcje – wycieczki melexami, wieczorek taneczny z muzyką na żywo i słodkim poczęstunkiem.

Oferujemy

Wszystkie pokoje:

Pakiety dla seniorów obejmują

wczasy i wakacje dla seniora nad morzem to także:

spokojny odpoczynek

masa dobrej energii

nowe znajomości

ciekawe przygody

Jednorazowo możemy zakwaterować 56 osób!

Jesteśmy wyspecjalizowani w przyjmowaniu dużych zorganizowanych grup oraz pojedynczych par oraz rodzin z dziećmi.

Rezerwacja oraz dodatkowe informacje pod nr tel.

519 447 112
lub
695 234 683

Jarosław Listwoń