Ośrodek wypoczynkowy EDANA

REGULAMIN

Regulamin Ośrodka Wczasowego EDANA

Witamy Państwa serdecznie w naszym ośrodku i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w regulaminie, które mają służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości

 1. Na terenie naszego ośrodka obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, używania ognia otwartego i wszelkich urządzeń grzewczych do gotowania potraw oprócz tych, które znajdują się na wyposażeniu pokoju/apartamentu.
 2. Doba noclegowa rozpoczyna się o godz. 16.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
 3. Cisza nocna obowiązuje w godz. od 22.00 do 6.00.
 4. Należności za pobyt w naszym ośrodku pobierane są w dniu przyjazdu.
 5. Przed wyjściem z pokoju prosimy o wyłączenie wszelkich zbędnych urządzeń elektrycznych (czajnik).
 6. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz, gdyż nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione w nich rzeczy.
 7. Goście odpowiadają materialnie za wszystkie zniszczenia zamierzone i niezamierzone powstałe z ich winy lub winy ich podopiecznych.
 8. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 450 zł. Zawiera ona wymianę wkładki zamka w głównych drzwiach wejściowych oraz dorobienie 50 sztuk kluczy.
 9. Miejsca parkingowe na terenie naszej posesji są niestrzeżone (monitorowane) i przeznaczone tylko dla gości naszego ośrodka.
 10. Ilość osób zajmujących pomieszczenia nie może być większa niż ustalona z właścicielami obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości, proszone są o opuszczenie obiektu przed godziną 22.00
 11. W przypadku stwierdzenia przykrego zapachu pochodzącego z palenia nikotyny, smażenia lub gotowania potraw, właściciel ma prawo obciążyć wynajmującego za całkowite czyszczenie pomieszczenia.
 12. W przypadku rażącego naruszenia wyżej wymienionych zasad, właściciele obiektu mają prawo wycofać się z umowy dalszego wynajmowania obiektu bez zwrotu pieniędzy.

WAŻNE !!!  Na terenie naszego obiektu zainstalowany jest monitoring dymu, wywołany alarm poprzez dym z palącego się papierosa powoduje automatyczne powiadomienie drogą radiową straży pożarnej, która odbiera sygnał jako alarm przeciwpożarowy i uruchamia procedurę wraz z wysłaniem jednostki straży pożarnej pod wskazany adres, koszt takiej operacji spowodowanej fałszywym alarmem wynosi 1000 zł.  kwotę tą  pokrywa  sprawca wywołanego alarmu.

UWAGA !!!

W razie nie zgłoszenia się osób rezerwujących pobyt w naszym ośrodku w deklarowanym dniu przyjazdu, wpłacony zadatek przepada, a właściciel ośrodka ma prawo odstąpienia od rezerwacji.

Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego mieszkańca, nieznajomość podanych zasad nie zwalnia z  ich  przestrzegania.

Właściciele

Zarezerwuj pobyt! Zadzwoń 519 447 112