...

ATRAKCJE

Wyobraź sobie wymarzone wakacje z masą atrakcji

Atrakcje w Ustroniu Morskim i Kołobrzegu

W pobliżu ośrodka place zabaw, leżaki i parawany do dyspozycji gości czysta plaża oddalona zaledwie 150m od naszego pensjonatu, melexy do worzenia gości po okolicy czy spokojne spacery po Molo w Ustroniu Morskim to sposób na atrakcyjne wakacje praktycznie dla każdego: młodej pary, seniorów, większej rodziny czy podróżujących w pojedynkę.

Niezależnie jakiego typu atrakcje lubisz, w Ustroniu Morskim i Kołobrzegu znajdziesz dla siebie atrakcje, które urozmaicą Twój pobyt. Wakacje nad morzem to znacznie więcej niż leżenie na plaży.

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

W ustroniu morskim, kołobrzegu oraz okolicach

Kołobrzeg znajduje się niecałe 12 km od Ustronia Morskiego, co sprawia, że osoby poszukujące atrakcji w większym mieście, mogą bez trudu tam dotrzeć. Jeśli chcesz skorzystać z atrakcji Kołobrzegu, możemy dowieźć Cię tam naszym melexem.

Szlaki turystyczne

Dla rodzin lubiących aktywny wypoczynek proponujemy szlaki turystyczne piesze i rowerowe, zapewniające kontakt z naturą.

Western Park

Western Park to jedna z najchętniej odwiedzanych atrakcji dla dzieci w Ustroniu Morskim. Dzieci mogą tutaj zobaczyć elementy kultury dalekiego wschodu.

Aquapark Helios

Zjeżdżalnie, gejzery powietrzne czy wanny z hydromasażem to tylko kilka atrakcji dla dzieci młodszych, starszych, ale i dorosłych.

Skansen Chleba

Skansen Chleba to atrakcja dla dzieci ciekawych nowości, które chcą zobaczyć, jak wypieka się tradycyjny chleb i uczestniczyć w jego przygotowywaniu.

Park linowy w Ustroniu Morskim

Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą tam poczuć trochę adrenaliny i spróbować swoich sił w pokonywaniu linowych przeszkód.

Plaża oraz molo w Kołobrzegu

Warto zacząć od najbardziej znanej atrakcji Kołobrzegu, czyli pięknej plaży i molo. Opalanie i kąpiele w wodzie w dzień to jedno oblicze morza.

Lotnisko w Bagiczu

Zapraszamy do odkrycia historii lotnisk w Rogowie i Bagiczu z okresu II wojny światowej. W Bagiczu możesz także doświadczyć niezapomnianych lotów widokowych awionetkami, które ukazują piękno nadmorskich krajobrazów.

Oceanarium

Odkryj niezwykłe Oceanarium w Kołobrzegu - fascynujący podwodny świat z groźnymi piraniami, kolorowymi rybami i imponującymi rekordzistami. Idealne uzupełnienie nadmorskich wakacji dla małych i dużych!

Bastion wojskowy

Odwiedź Bastion Wojskowy w Kołobrzegu, gdzie czeka imponująca kolekcja sprzętu pancernego do podziwiania i przejażdżek, w tym czołg T55, samochody pancerne oraz transportery opancerzone, a także możliwość strzelania i degustacji kuchni polowej

Kręgielnia RIO Pub&Bowling

Podziemia sanatorium to miejsce rozrywki na 400 m², z automatyczną kręgielnią i innymi atrakcjami, jak bilard czy kafejka.

Pole golfowe Alte Farm

Alte Farm to profesjonalne pole golfowe dostępne dla graczy w każdym wieku i poziomie zaawansowania. Gra polega na umieszczaniu piłki w dołkach za pomocą specjalnych kijów.

Paintball Splat-Shot

Pole paintballowe w Ustroniu Morskim to ekstremalna rozrywka z przeszkodami, profesjonalnym sprzętem, grillowaniem, relaksem i możliwością noclegu.

Park rozrywki Pomerania

Na dzieci czeka tam wielka sala zabaw, a także Wioska Wikingów i dodatkowe atrakcje sezonowe jak karuzele, mini zoo i zewnętrzny dmuchany mini park wodny.

Liczne pomniki w Kołobrzegu

Możesz także sprawdzić takie atrakcje w Kołobrzegu jak: liczne pomniki (Sanitariuszki, Zaślubin Polski z Morzem), Miasto Myszy, a także Muzeum Oręża Polskiego.

Wycieczki z Melex Taxi

Zwiedzanie atrakcji Ustronia Morskiego można zacząć także od naszych wycieczek Melex Taxi. Z chęcią przewieziemy was po tej pięknej miejscowości.

Amfitear

Amfiteatr w Ustroniu Morskim to letnie centrum kulturalno-rozrywkowe, przyciągające artystów krajowych i festiwale, m.in. hinduski. Malowniczo usytuowany w Parku Nadmorskim, oferuje zadaszoną scenę i trybuny dla widzów.

ZAPRASZAMY DO NAS!

Podczas jednej wizyty w Ustroniu Morskim możesz korzystać z atrakcji Ustronia Morskiego i Kołobrzegu, a także pobliskich Sianożętów. Gwarantujemy, że znajdziesz tu masę ciekawych rzeczy i zapewnisz atrakcje dzieciom, jak i dorosłym.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.