Ośrodek wypoczynkowy EDANA

CENNIK I REZERWACJE

Oferta i cennik

Ośrodek Wypoczynkowy EDANA czynny jest od długiego weekendu majowego do końca września. Doba rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.

Wszystkie apartamenty i pokoje położone są od strony  południowo – zachodniej. Część z nich posiada balkony oraz ogrodzone tarasy z niezależnym wejściem. Pokoje 2 oraz 3 osobowe znajdują się na I i na III piętrze, pokoje 2 osobowe z tarasem na parterze, natomiast apartamenty dwupokojowe z przeznaczeniem dla 4 osób na I i II piętrze.

We wszystkich pokojach i apartamentach jest możliwość konfiguracji łóżek  w łoża małżeńskie. Na parterze naszego ośrodka znajduje się jadalnia oraz bar. Istnieje możliwość skorzystania z częściowego lub całodziennego wyżywienia. W sezonie letnim tzn. od dnia 01 czerwca do dnia 30 września istnieje obowiązek wykupienia śniadań (w formie bufetu). Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce „Cennik”.

Śniadanie i kolacja w  formie bufetu zawierają: dania gorące, dania zimne (sery, wędliny, ryby 2 rodzaje, masło, warzywa świeże, warzywa konserwowe, salcesony, pasztet, smalec domowy, ogórek małosolny/kiszony), serki, jogurty, pieczywo mieszane, herbata czarna/smakowa, kawa, kakao, mleko.

Na miejscu można wykupić obiad dnia serwowany dwudaniowy lub wybrać posiłek z naszego MENU.

Na terenie naszego ośrodka jest Wi-Fi. Przy obiekcie znajduje się również bezpłatny parking dla naszych gości. Posiadamy wypożyczalnię rowerów, kijki do „nordic walking”. Na wyposażeniu mamy także leżaki i parawany.

Dysponujemy własnymi 8-śmio i 17-sto osobowymi Melexami do przewożenia gości po okolicy. Organizujemy wycieczki do Kołobrzegu, Ogródów Hortulus w Dobrzycy i latarni morskiej w Gąskach.

Należy pamiętać, że dodatkowo pobierana jest opłata klimatyczna, która wynosi:

 • dzieci, uczniowie i emeryci 1 zł/doba,
 • pozostałe osoby 2 zł/doba.

Uwaga!

W sezonie nocleg wyłącznie w opcji ze śniadaniem. Istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia (zeson letni zaczynamy od 01 czerwca, a kończymy 30 września):

 • śniadanie (bufet szwedzki) – 40 zł za os.
 • obiad dnia dwudaniowy (serwowany) – 45 zł za os.

Cennik usług dodatkowych

 • dodatkowa wymiana pościeli – 15 zł/za kpl.
 • wypożyczenie oraz wymiana ręczników – 15 zł/ za kpl. (ręcznik duży + mały)
 • wypożyczenie łóżeczka z pościelą dla dzieci do 3 lat – 20 zł/dobę
 • transport z lub na dworzec w Kołobrzegu (max. 4 osoby) – 60 zł
 • obiekt honoruje małe zwierzęta za dodatkową opłatą (ustalaną indywidualnie)

UWAGA!

 • Ceny za pobyt weekendowy oraz krótkotrwały (do 7 dni) mogą ulec zmianie.
 • Zadatek wpłacany na poczet niezrealizowanej rezerwacji absolutnie nie podlega zwrotowi.

Zarezerwuj pobyt! Zadzwoń 519 447 112