Melex taxi

+48 694 496 289

melex 8 miejsc

+48 694 496 288

melex 8 miejsc

+48 696 566 337

melex 14 miejsc

Zadzwoń do nas

Transport i atrakcje w Ustroniu Morskiem

Melex Taxi to usługa, która pomoże Ci dotrzeć w wybrane miejsce w Ustroniu Morskim bez bardzo długich wycieczek pieszych czy też konieczności uruchamiania własnego auta i poruszania się nim po wąskich i zatłoczonych alejkach.
Posiadamy 3 Melexy którymi możemy zabrać jednorazowo 27 osób.
Grupy z poza naszego ośrodka mogą rezerwować przejażdżki naszymi Melexami.

Melexem możemy podwieźć Cię w konkretne miejsce np. do kolejnego zejścia na plażę, do atrakcji w innej części Ustronia Morskiego, Sianożęt a nawet do Kołobrzegu. Transport Ustronie Morskie- Kołobrzeg za pomocą naszego Melexa to dobry pomysł na połączenie wyjazdu do miasta z samą atrakcją, jaką jest dłuższa przejażdżka Melexem.
Jeśli nie masz konkretnego planu, Melex Taxi przewiezie Cię po okolicy i pokaże najciekawsze miejsca na mapie Ustronia Morskiego.

Transport Melexem do kościoła w Ustroniu Morskim

Naszym gościom, a szczególnie seniorom, możemy zaproponować transport Melexem do Kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu Morskim. Kościół w Ustroniu Morskim wybudowany został w 1885 roku w stylu neogotyckim. Warto zobaczyć jego piękne wnętrza.

Kościół znajduje się około 1 km — ok. 10 min spacerem od naszego ośrodka. Dzięki Melex Taxi nie musisz w eleganckim stroju spacerować w upalne dni. Możesz w przyjemnym towarzystwie, bez wysiłku dotrzeć na mszę do kościoła.

Transport Melexem ze stacji Dworzec PKP Ustronie Morskie

Jeśli planujesz przyjechać do nas lub innego ośrodka pociągiem i potrzebujesz transportu z Dworca PKP w Ustroniu Morskim, to nasz Melex Taxi jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. W naszym 8-osobowym lub 14-osobowym Melexsie zmieścimy całą rodzinę czy grupę przyjaciół razem z bagażami. Możesz zadzwonić do nas i umówić transport na konkretną godzinę a nasz kierowca będzie czekał na ciebie przy samym Dworcu PKP w Ustroniu Morskim lub innym dowolnym miejscu w naszej okolicy i dowiezie cię do celu, zapewniając niezapomnianą przygodę już od pierwszych minut pobytu w naszej miejscowości.